Search
Close this search box.

Blade Expert

Generování drah nástrojů pro rotory, lopatková čerpadla a lodní vrtule je složitý pětiosý úkon. Obrábění těchto tvarů s více lopatkami obvykle vyžaduje speciální vícefázové a víceosé programování, Mastercam Blade Expert však poskytuje komplexní řešení pro různé konfigurace lopatek. Rozhraní se řídí standardem Mastercamu používaným u všech víceosých drah nástrojů, což zajišťuje rychlé osvojení. Blade Expert promění vaše náročné úkoly při obrábění s více břity v rutinní záležitost:

  • Odstraňte materiál z prostoru mezi břity.
  • Dokončete lopatky/dílce.
  • Dokončete dno.
  • Dokončete profily.

Blade Expert bez problémů spolupracuje s aplikacemi Mastercam Mill 3D a Mastercam Router 3D.

Aplikace

Nejběžnějším použitím je obrábění rotujících vícelopatkových dílů pro zařízení na zpracování vzduchu nebo plynu. Blade Expert přesně a účinně odstraňuje materiál mezi lopatkami a dokončuje povrchy bez otřepů. Je zvláště užitečný při výrobě kompresorových kotoučů, rotorů, vrtulí, turbínových lopatek a lamel.

Letecké společnosti

Výrobci a dodavatelé automobilů

Výrobci energie a energetických zařízení

Výrobci a dodavatelé pro všeobecný průmysl

Vzdělávací instituce

Funkce a výhody Mastercam Blade Expert

Efektivita

Zjednodušte proces vytváření dráhy nástroje pro vícelopatkové součásti včetně ventilátorů, vrtulí, rotorů, turbín a lodních šroubů. Jednoduše definujte části lopatek a nechte Mastercam generovat dráhy nástrojů.

Přesnost

Zohledňování polotovaru eliminuje řezání ve vzduchu a řízení osy a hrotu nástroje zajišťuje bezkolizní dráhy nástroje.

Výkonný CAM

Tento software poskytuje celou řadu obráběcích strategií, a ještě mnohem více. Mastercam lze přizpůsobit tomu, co vaše dílna potřebuje dnes, a snadno jej rozšířit tak, aby vyhovoval vašim potřebám v budoucnosti.

Snadné používání

Připravte jakýkoli soubor vícebřitého dílu k obrábění pomocí známého rozhraní nejrozšířenějšího CAM softwaru na světě.

Flexibilita

Otevřete libovolný CAD soubor v Mastercamu a získejte přístup k nástrojům pro modelování a úpravu těles, abyste mohli rychle zakládat a odebírat díly ze strojů. Není třeba znovu vytvářet díly od začátku – vše zvládnete v Mastercamu.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.