Search
Close this search box.

Podpora

S rozsáhlou sítí korporátní podpory, podpory od prodejců a třetích stran umožňuje Mastercam našim uživatelům snadno se učit a udržovat si aktuální informace s nejnovějšími CAD/CAM technologiemi.

Vzdělávání a školení

Mastercam se snaží pomáhat školám a pedagogům nalézat produkty, školení a podporu potřebnou k přípravě studentů na perspektivní kariéru. Kromě poskytování školení naše vzdělávací zdroje zahrnují software a podporu učebních osnov, soutěže a online vzdělávání.

Maintenance

Maintenance (údržba softwaru) je služba, díky které máte neustále k dispozici nejnovější verzi softwaru Mastercam, bezplatnou nepřetržitou technickou podporu, zlevněná školení a další výhody.

Technická podpora

Špičkový servis a podpora společnosti Mistr Cam vám zaručí, že ze své investice do CAD/CAM systému Mastercam vytěžíte maximum. Jsme tu pro vás a nabízíme vám pomoc na každém kroku, abychom vám pomohli zlepšit vaše pracovní výsledky.

Soubory ke stažení

Zdarma ke stažení demoverze Mastercamu a trial verze RoboDK. Instalační soubory k plné verzi Mastercamu v češtině a angličtině.

Postprocesory

Mastercam obsahuje základní výběr populárních postprocesorů, které jsou k dispozici při instalaci produktu. Nabízíme postprocesory na zakázku pro starší i novější stroje. 

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.