Search
Close this search box.

CAM software pro letecký a zbrojní průmysl

Výrobci v leteckém a zbrojním průmyslu hledají kvalitní a přesné technologie na mimořádně vysoké úrovni.

Svěřte Mastercamu přesnost a efektivitu výsledných dílů s bezkonkurenčními procesy odebírání kovu i pro ty nejtvrdší materiály letecké a zbrojní techniky.

V leteckém a zbrojním průmyslu závisí úspěch na přesnosti, spolehlivosti a rychlosti. Mastercam poskytuje řešení, která splňují přísné požadavky leteckého průmyslu v těchto oblastech:

  • Softwarové strategie pro komplexní výzvy v oblasti obrábění.
  • Efektivní dráhy nástrojů, které jsou vhodné pro odlitky.
  • Zefektivněné pětiosé řezání, ořezávání a vrtání.
  • Specializovaný pohyb pro prodloužení životnosti nástroje a zkrácení doby řezání.
  • Řešení třetích stran, která se integrují s Mastercamem pro monitorování pracoviště a procesu.
  • Inteligentní dráhy nástrojů, které efektivně cílí na neobrobené oblasti.

Vytvořili jsme největší globální síť partnerů, abychom našim uživatelům v oblasti letectví a zbrojního průmyslu poskytli celou řadu možností, díky nimž zmizí problémy ve výrobě. Naše CAD/CAM řešení využívají nejnovější technologie vyvinuté výrobci nástrojů, softwaru a obráběcích strojů po celém světě.

Naše pětiosé možnosti a patentované strategie pro odebírání kovů jsou v leteckém a kosmickém průmyslu standardem. Se správným odpovídajícím nástrojovým vybavením žádný jiný CAD/CAM software nedokáže odstranit tolik materiálu z dílu v tak krátkém čase a navíc prodloužit životnost nástroje.

V leteckém a zbrojním průmyslu nejde jen o frézování a my nabízíme nástroje, které doplní požadavky vaší provozovny, od konstrukce přes soustružení až po víceúčelové obrábění, elektroerozivní obrábění a další. Podívejte se na celou řadu produktů Mastercam a najděte ta správná řešení pro vaše potřeby. Pokud to vaše provozovna umí, my to umíme obsloužit.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.