Search
Close this search box.

Vzdělávání v průmyslové výrobě

Vzdělání v oblasti průmyslové výroby si zaslouží přístup a podporu na nejvyšší úrovni.

Pedagogové si vybírají Mastercam, aby studentům přiblížili proces výroby a poskytli jim praktické dovednosti a zkušenosti s využitím stejného softwaru CAD/CAM, kterému důvěřují největší výrobní firmy i menší dílny.

Mastercam se věnuje podpoře vzdělání v oblasti průmyslové výroby. Naší prioritou je zajistit, aby učitelé měli přístup k nejlepším výukovým nástrojům, softwaru CAD/CAM a podpoře včetně materiálů, školení, učebních osnov a reálných aplikací. Pedagogové učiliští, středních průmyslových škol až po vysoké školy a univerzity hledají inovativní řešení, která by splňovala rostoucí požadavky na výuku STEM a výrobní dovednosti.

  • Vyučujte studenty pomocí nejrozšířenějšího CAM softwaru na světě.
  • Výuková verze Mastercamu obsahuje řadu CAD/CAM nástrojů pro výuku.
  • Cenově dostupné možnosti aktualizace udržují školy v neustálém kontaktu s nejnovějšími technologiemi.
  • K dispozici je široký výběr výukových zdrojů.
  • Mastercam sponzoruje několik soutěží a organizací, které pomáhají studentům získat dovednosti STEM pro uplatnění ve výrobním průmyslu.

Softwarový balík CAD/CAM vyvinutý pro výrobní vzdělávání je pouze jednou ze složek úspěchu. Náš specializovaný vzdělávací tým spolu s celosvětovou komunitou uživatelů Mastercamu, odborníků, pedagogů a nadšenců tvoří cenný zdroj znalostí a inovací.

Počet volných pracovních míst ve výrobním sektoru stále převyšuje počet kvalifikovaných studentů a odborníků. V současné době je vzdělávání více než kdy jindy zásadní pro úspěch ekonomik v regionálním i celosvětovém měřítku. Mastercam má v průmyslu a školství více instalovaných licencí než jakýkoli jiný CAM software a je nejlepší volbou pro školy, které hledají podporu a skutečná řešení, jež pomohou studentům překonat přechod do praxe a zahájit prospěšnou kariéru ve výrobě.

Ať už se vaše škola zaměřuje na STEM, kariérní a technické vzdělávání, CNC, pokročilé výrobní technologie, dřevo a kompozity, strojírenskou technologii nebo jiné podobné disciplíny, software a osnovy Mastercamu vám pomohou zlepšit úspěšnost vašeho vzdělávacího programu. Naše řešení zahrnují nejnovější technologie vyvinuté výrobci nástrojů, softwaru a obráběcích strojů po celém světě.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.