Search
Close this search box.

Vzdělávání a školení

CAD/CAM software pro školy

Mastercam je na špičce CAD/CAM technologií již více než třicet pět let. I nadále zaujímáme vedoucí postavení jako nejpoužívanější CAM software v průmyslu a vzdělávání.

Od škol, které chtějí studenty krátce seznámit se systémem CAD/CAM, až po školy, které připravují studenty na práci ve strojírenství, se snažíme, aby používání tohoto softwaru, který je celosvětovou špičkou na trhu, bylo snadné, efektivní a cenově dostupné.

Začlenit Mastercam do vzdělávacího programu je tak snadné. Proč byste měli vyučovat něco jiného?

Plnou verzi Mastercamu poskytujeme pro účastníky soutěže WorldSkills zdarma.

Školení pro firmy i jednotlivce

Nabízíme kompletní školení od základního používání Mastercamu až po všechny moduly a doplňky. Školení probíhá v našem školícím středisku v královehradeckém kraji. Pokud máte zájem např. o zaškolení nového personálu nebo o přeškolení na aktuální verzi, neváhejte nás kontaktovat.

CAD/CAM software zdarma pro studenty

Mastercam Learning Edition je bezplatná verze programu Mastercam, která umí vše kromě vytváření G-kódu. Pomocí Learning Edition se může kdokoli seznámit s CAD/CAM softwarem a procvičit si používání nejnovější verze Mastercamu v pohodlí domova.

Mastercam demo HLE

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.