Search
Close this search box.

ProDrill

Výrazně urychluje proces výroby pro díly s mnoha otvory a otvory s více průměry. Mastercam ProDrill je vysoce nastavitelný, funkční vrtací doplněk pro Mastercam. Od automatických až po plně modifikovatelné vrtací rutiny na plošných modelech nebo tělesech z prakticky libovolného CAD formátu – časově náročné, opakující se vrtací úlohy můžete přizpůsobit svému stylu obrábění. ProDrill také umožňuje definovat vlastní vícerozměrný stupňovitý vrták z geometrie použité pro obrábění.

  • Optimalizujte natočení roviny nástroje, abyste minimalizovali zbytečné pohyby.
  • Generujte dráhy nástrojů pro vrtání pro všechny operace na vašem dílu nebo na základě výběru.
  • Předcházejte nákladným chybám při obrábění, které snižují produktivitu.
  • K dispozici pro programy Mastercam Mill a Mill 3D a Mastercam Router a Router 3D.

S nástrojem Mastercam ProDrill budete snadno zvládat složité a rozsáhlé vrtací postupy.

Aplikace

ProDrill automatizuje složité a rozsáhlé vrtací operace, takže je ideálním řešením pro výrobce forem, letecké výrobce a dílny. Aplikace vás provede identifikací vrtaných tvarů, aplikací vrtacích strategií a řízením operací snadno a rychle.

Výrobci forem

Výroba rozvaděčů

Dílny

Letecké společnosti

Vzdělávací instituce

Funkce a výhody Mastercam ProDrill

Grafické vytváření vrtacích tvarů

Snadno a rychle vytvoříte strategii pro složité otvory a poté kliknutím myši vytvoříte všechny související prvky. ProDrill vygeneruje strategie vrtání pro neomezený počet operací.

Snadné používání

Ať už obrábíte 2D díly nebo složité pětiosé součásti, ProDrill vás provede identifikací vrtacích tvarů, aplikací strategií vrtání a jejich správou intuitivním a uživatelsky řízeným způsobem.

Rozsáhlý

Funkce vrtání zahrnují jednoduché vrtání, vyvrtávání protilehlých otvorů, zahlubování, srážení, závitování, frézování kružnic a vlastní formy vrtání.

Výkonný CAD

Otevřete libovolný CAD soubor v Mastercamu a získejte přístup k modelovacím a editovacím nástrojům pro CAM programátory, abyste mohli obrábět co nejrychleji.

Podpora v češtině

Přinášíme dlouholeté praktické zkušenosti specifické pro Českou a Slovenskou republiku, abyste jako uživatelé Mastercamu měli vždy k dispozici podporu, kterou potřebujete k maximálnímu využití své investice.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.