Search
Close this search box.

Výroba zdravotnického vybavení

Výrobci ve zdravotnictví vyžadují kvalitu a přesnost na nejvyšší úrovni.

Jak toho dosáhnout lépe než pomocí nejnovějšího softwaru pro výrobu zdravotnických produktů od světové jedničky v oblasti CAM systémů? Výroba zdravotnického vybavení patří mezi náročnější obory. Výrobci, od výzkumných a vývojových společností a společností zabývajících se výrobou prototypů až po dodavatele a smluvní partnery v oblasti zdravotnictví, důvěřují softwaru Mastercam, který přináší přesnost a reprodukovatelnost hotových dílů s bezkonkurenčními procesy odebírání materiálu i u těch nejchoulostivějších nebo nejsložitějších zdravotnických dílů.

V oblasti výroby zdravotnických potřeb není rychlost ničím bez přesnosti a spolehlivosti. Mastercam nabízí CAD/CAM řešení, která splňují přísné požadavky průmyslu v této oblasti, včetně:

  • Možnost importovat, vytvářet nebo obrábět prakticky libovolný model CAD.
  • Široká škála CAM nástrojů pro řešení složitých problémů při obrábění.
  • Dynamic Motion™ upravuje posuvy, rychlosti, vstupní body a intervaly pro rychlejší obrábění s menším opotřebením nástroje.
  • Vysoce přesné dráhy nástrojů pro řezání extrémně malých dílů.
  • Zjednodušené pětiosé řezání, ořezávání a vrtání.
  • Simulace ověřuje odebírání materiálu podle specifikace a odhaluje chyby.
  • Funkce STL Compare kontroluje obráběcí program oproti modelu CAD pro zajištění přesnosti a kvality.

Software, který je ideální pro výrobu zdravotnických komponent, je pouze jednou ze složek úspěchu. Naše globální komunita uživatelů, odborníků, pedagogů a nadšenců Mastercamu tvoří společně cenný zdroj znalostí a inovací.

Vytvořili jsme největší celosvětovou síť partnerů, abychom našim uživatelům v oblasti výroby ve zdravotnictví poskytli celou řadu možností, díky nimž překonají veškeré výrobní problémy. Naše řešení využívají nejnovější technologie vyvinuté výrobci nástrojů, softwaru a obráběcích strojů po celém světě.

Mastercam nastavuje standard pro CNC programování s flexibilními možnostmi pro lékařskou výrobu. Pozornost věnovaná detailům spolu s vynikající, vysoce kvalitní povrchovou úpravou činí z Mastercamu jedinečný nástroj pro výrobu přesných dílů pro lékařské použití.

Při výrobě lékařských přístrojů a komponentů je nejdůležitější rychlost a spolehlivost a my nabízíme nástroje, které umožní přesné obrábění ve vaší výrobě, od konstrukce přes soustružení až po víceúčelové obrábění, elektroerozivní obrábění a další. Prohlédněte si celou řadu produktů Mastercam a najděte správná řešení pro své výrobní úlohy.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.