Search
Close this search box.

CAM software pro zpracování dřeva

Výrobci v oblasti zpracování dřeva hledají spolehlivá řešení pro dynamickou výrobu pomocí CNC strojů.

Jak toho dosáhnout lépe než s nejnovějším softwarem od světové jedničky v oblasti CAM systémů? Důvěřujte programu Mastercam, který zajistí přesnost a efektivitu vašich hotových dílů díky řešením pro CNC frézování, soustružení, víceúčelové stroje a dalším.

Při zpracování dřeva závisí úspěch na přesnosti, spolehlivosti a rychlosti. Mastercam nabízí CAD/CAM software, který splňuje náročné požadavky průmyslu v této oblasti, včetně:

  • Nejširší nabídka CAM nástrojů pro řešení problémů při obrábění.
  • Vestavěné funkce nesting, gravírování, agregační nástroje a mnoho dalšího.
  • Zjednodušené víceosé řezání, ořezávání a vrtání.
  • Dynamic Motion™ zvyšuje životnost nástrojů a zkracuje dobu obrábění.
  • Naprogramujte volně plynoucí plochy a geometrii během několika minut.
  • Ukládejte strategie obrábění do knihovny pro použití na podobných dílech.
  • Optimalizovaný výstup s nestingem pro snížení odpadu a větší využití materiálu.
  • Zjednodušená práce s detaily a reliéfy pomocí Mastercam Art.
  • Rychle a snadno převádějte 2D grafiku na 3D obrobitelné díly.

Dřevoobráběcí CNC software je pouze jednou ze složek úspěchu. Naše globální komunita uživatelů, odborníků, pedagogů a nadšenců Mastercamu tvoří společně cenný zdroj znalostí a inovací.

Výrobci vyžadují flexibilitu, rychlost a jedinečné softwarové nástroje pro CNC obrábění dřeva. Podniky od výrobců nábytku a přípravků až po jednorázové dodavatele a další hledají CAD/CAM software pro nejrůznější úlohy specifické pro dřevoobrábění. Mastercam poskytuje rozsáhlou sadu cílených drah nástrojů a konstrukčních nástrojů mezinárodním firmám od špičkových nábytkářských společností až po začínající specializované dílny a amatérské truhláře.

Naše nabídka řešení pro obrábění dřeva pomáhá maximalizovat produktivitu bez ztráty kvality. Ať už se jedná o hrubovací nebo dokončovací obrábění, Mastercam poskytuje nástroje potřebné k zefektivnění a automatizaci vašich dřevoobráběcích úloh.

V dřevozpracujícím průmyslu jde o víc než jen o jednoduché obrábění na frézce nebo soustruhu a naše řešení jsou navržena tak, aby doplňovala specifické potřeby každé dílny, od konstrukce přes frézování až po soustružení, multitasking a další. Podívejte se na celou řadu produktů Mastercam a najděte ta správná řešení pro své požadavky ve výrobě.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.