Search
Close this search box.

Jak koupit software Mastercam a RoboDK

Možnosti licencování Mastercam

Mastercam vás nelimituje na výrobu podle našich podmínek. Dáváme Mastercam k dispozici pro práci podle vašich požadavků. Máme k dispozici flexibilní možnosti licencování, které vám zajistí přístup k vysokým kvalitám, produktivitě, partnerství a pokroku našeho špičkového CAD/CAM softwaru.

Pomůžeme vám určit nejlepší možnosti pro vaši firmu, od výběru modulů přes možnosti licencování až po platební podmínky.
Ať už hledáte cenově dostupný základ nebo možnosti pro škálování technologie v souladu s vaší výrobou, obchodními strategiemi a finančními požadavky, můžete se spolehnout na podporu společnosti Mistr Cam. 

Jsme výhradním distributorem Mastercamu pro Českou a Slovenskou republiku.

Předplatné (subscription)

Předplacená licence nabízí nižší počáteční náklady. Jedná se o pronájem licence na určité období oproti okamžitému placení za trvalou licenci. To poskytuje flexibilitu s nižšími a předvídatelnými platbami pro přístup k výhodám špičkového CAD/CAM softwaru Mastercam. Získáte také výhody exkluzivního obsahu Mastercam University.

Trvalá licence

Trvalá licence na provoz Mastercamu nabízí nižší cenu v dlouhodobém horizontu. Jedná se o softwarovou licenci na provoz Mastercamu spojenou s programem Mastercam Maintenance, která vám dává možnost upgradu na nejnovější verzi Mastercamu po dobu trvání platnosti Maintenance. To přináší úsporu nákladů uživatelům při dlouhodobém plánování a tvorbě rozpočtu.

Licence RoboDK

Pro software RoboDK nabízíme prodej trvalé licence s 1 rokem podpory s možností dokoupení podpory v dalších letech.

Získat nabídku na míru

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Mám zájem o:
Jsem:
Můžete konkrétně rozvést o co máte zájem, jaké stroje používáte, co vyrábíte apod.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.