Search
Close this search box.

Víceosé obrábění

Zvyšte svou produktivitu díky možnosti současného 4 a 5osého obrábění pro Mastercam. Mastercam Multiaxis nabízí širokou škálu strategií víceosého obrábění – jak základních, tak pokročilých.

Víceosé dráhy nástrojů jsou také velmi užitečné pro pokročilé řízení na 3osých strojích. S Mastercamem máte kompletní kontrolu nad třemi zásadními prvky víceosého obrábění: řezným vzorem, řízením osy nástroje a zamezením kolizí.

  • Poskytuje víceplošné 5osé hrubování a dokončování, včetně zohlednění modelu polotovaru.
  • Omezení osy náklonu řídí úhel nástroje a zajišťuje, že dráha nástroje nepoškodí obrobek nebo neporuší limity obráběcího stroje.
  • Pokročilá kontrola vrypů a 5osá bezpečnostní oblast kolem obrobku pomáhají zajistit bezpečné řezy i při těch nejsložitějších operacích.
  • Spolupracuje s produkty Mastercam Mill 3D, Mastercam Router 3D, Mastercam Mill-Turn a Mastercam for SOLIDWORKS a umožňuje generovat 5osý kód pro provoz prakticky jakéhokoli CNC stroje.
  • Podpora pokročilých geometrií nástrojů je součástí standardní konfigurace.

Mastercam Multiaxis zajišťuje přesné řezy a rychlé zpracování i těch nejnáročnějších úloh díky zjednodušenému víceosému programování pro optimální produktivitu.

Aplikace

Víceosé obrábění zahrnuje širokou škálu aplikací, ale především podporuje přesné obrábění složitých součástí libovolného tvaru. Využijte předdefinované strategie k efektivnímu hrubování a přesnému dokončování víceplošných modelů a zajistěte hladké přechody mezi plochami. Obrábějte extrémně složité modely na prakticky libovolném typu obráběcího stroje s úplnou kontrolou osy nástroje, směru řezu a kontaktního bodu nástroje.

Výroba nástrojů a forem

Výrobci součástí pro letectví a kosmonautiku

Výrobci automobilových součástek

Výrobci spotřebního zboží

Vzdělávací instituce

Funkce a výhody Mastercam Multiaxis

Dynamic Motion™

Prodlužte životnost nástroje pomocí patentovaných strategií drah nástrojů, které maximalizují rychlost odebírání materiálu a zkracují dobu cyklu.

Accelerated Finishing™

Využijte inovativní profilové nástroje a procesy zaměřené na vyšší efektivitu a produktivitu obrábění.

Přizpůsobitelné

Splňte své požadavky na specializované obrábění pomocí Multiaxis ve spojení s dalšími produkty Mastercamu, jako je Blade Expert pro pro vícebřité sestavy a Port Expert pro efektivní dráhy nástrojů pro obrábění dutin.

Podpora v češtině

Přinášíme dlouholeté praktické zkušenosti specifické pro Českou a Slovenskou republiku, abyste jako uživatelé Mastercamu měli vždy k dispozici podporu, kterou potřebujete k maximálnímu využití své investice.

Komplexní možnosti

Vyberte si víceosé obrábění pro pokročilé možnosti obrábění, které zvýší vaši produktivitu při používání Mastercamu. Tento doplněk zahrnuje také 5osé obrábění po křivce.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.