Víceosé obrábění

Zvyšte svou produktivitu díky možnosti současného 4 a 5osého obrábění pro Mastercam. Mastercam Multiaxis nabízí širokou škálu strategií víceosého obrábění – jak základních, tak pokročilých.

Víceosé dráhy nástrojů jsou také velmi užitečné pro pokročilé řízení na 3osých strojích. S Mastercamem máte kompletní kontrolu nad třemi zásadními prvky víceosého obrábění: řezným vzorem, řízením osy nástroje a zamezením kolizí.

  • Poskytuje víceplošné 5osé hrubování a dokončování, včetně zohlednění modelu polotovaru.
  • Omezení osy náklonu řídí úhel nástroje a zajišťuje, že dráha nástroje nepoškodí obrobek nebo neporuší limity obráběcího stroje.
  • Pokročilá kontrola vrypů a 5osá bezpečnostní oblast kolem obrobku pomáhají zajistit bezpečné řezy i při těch nejsložitějších operacích.
  • Spolupracuje s produkty Mastercam Mill 3D, Mastercam Router 3D, Mastercam Mill-Turn a Mastercam for SOLIDWORKS a umožňuje generovat 5osý kód pro provoz prakticky jakéhokoli CNC stroje.
  • Podpora pokročilých geometrií nástrojů je součástí standardní konfigurace.

Mastercam Multiaxis zajišťuje přesné řezy a rychlé zpracování i těch nejnáročnějších úloh díky zjednodušenému víceosému programování pro optimální produktivitu.

Aplikace

Víceosé obrábění zahrnuje širokou škálu aplikací, ale především podporuje přesné obrábění složitých součástí libovolného tvaru. Využijte předdefinované strategie k efektivnímu hrubování a přesnému dokončování víceplošných modelů a zajistěte hladké přechody mezi plochami. Obrábějte extrémně složité modely na prakticky libovolném typu obráběcího stroje s úplnou kontrolou osy nástroje, směru řezu a kontaktního bodu nástroje.

Výroba nástrojů a forem

Výrobci součástí pro letectví a kosmonautiku

Výrobci automobilových součástek

Výrobci spotřebního zboží

Vzdělávací instituce

Funkce a výhody Mastercam Multiaxis

Dynamic Motion™

Prodlužte životnost nástroje pomocí patentovaných strategií drah nástrojů, které maximalizují rychlost odebírání materiálu a zkracují dobu cyklu.

Accelerated Finishing™

Využijte inovativní profilové nástroje a procesy zaměřené na vyšší efektivitu a produktivitu obrábění.

Přizpůsobitelné

Splňte své požadavky na specializované obrábění pomocí Multiaxis ve spojení s dalšími produkty Mastercamu, jako je Blade Expert pro pro vícebřité sestavy a Port Expert pro efektivní dráhy nástrojů pro obrábění dutin.

Podpora v češtině

Přinášíme dlouholeté praktické zkušenosti specifické pro Českou a Slovenskou republiku, abyste jako uživatelé Mastercamu měli vždy k dispozici podporu, kterou potřebujete k maximálnímu využití své investice.

Komplexní možnosti

Vyberte si víceosé obrábění pro pokročilé možnosti obrábění, které zvýší vaši produktivitu při používání Mastercamu. Tento doplněk zahrnuje také 5osé obrábění po křivce.