Search
Close this search box.

Těžký průmysl

Výrobci v těžkém průmyslu se snaží maximalizovat výrobní kapacitu bez ztráty kvality.

Jak toho dosáhnout lépe než pomocí nejnovějšího softwaru od světové jedničky v oblasti CAM systémů? Důvěřujte Mastercamu, který přináší přesnost a efektivitu s bezkonkurenčními procesy odebírání kovů i pro ty nejtvrdší materiály používané v těžkém průmyslu.

Ve výrobě pro těžký průmysl závisí úspěch na spolehlivé přesnosti, flexibilitě a rychlosti. Mastercam nabízí CAD/CAM řešení, která umožňují efektivně zvládnout i tu nejtěžší pracovní zátěž, včetně:

  • Softwarové strategie pro komplexní obrábění.
  • Efektivní dráhy nástrojů, které odpovídají odlitkům a formám.
  • Zefektivněné pětiosé řezání, ořezávání a vrtání.
  • Accelerated Finishing™ pro menší počet průchodů a lepší kvalitu povrchu.
  • Dynamic Motion™ pro prodloužení životnosti nástroje a zkrácení doby řezání.
  • Řešení třetích stran, která se integrují s Mastercamem pro monitorování výroby a technologických procesů.

Software, který je ideální pro těžký průmysl, je pouze jednou ze složek úspěchu. Naše globální komunita uživatelů, odborníků, pedagogů a nadšenců Mastercamu společně tvoří cenný zdroj znalostí a inovací.

Vytvořili jsme největší celosvětovou síť partnerů, abychom našim uživatelům v těžkém průmyslu poskytli řadu možností, díky nimž odpadají překážky ve výrobě. Naše řešení využívají nejnovější technologie vyvinuté výrobci nástrojů, softwaru a obráběcích strojů po celém světě. Mastercam poskytuje účinnou sadu cílených drah nástrojů a návrhových nástrojů globálním firmám od výrobců součástek a zařízení z žebříčku Fortune 500 až po malé začínající podniky.

Naše nabídka strojírenských produktů pro těžký průmysl pomáhá maximalizovat efektivitu práce bez ztráty kvality. Ať už se jedná o hrubé nebo dokončovací obrábění, Mastercam poskytuje nástroje potřebné k zefektivnění a automatizaci vaší výrobní linky.

V těžkém průmyslu mají výrobci různé požadavky na obrábění a my nabízíme softwarové nástroje, které doplní veškeré potřeby vaší dílny v oblasti přesného obrábění, od návrhu přes frézování až po soustružení, multitasking a další. Prohlédněte si celou řadu produktů Mastercamu a najděte vhodná řešení pro své potřeby.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.