Search
Close this search box.

Software pro obrábění forem

Výrobci forem usilují o zkrácení doby cyklu a přesné dokončování pro zvýšení produktivity a zisku.

Jak toho dosáhnout lépe než s nejnovějším softwarem pro výrobu forem od světové jedničky v CAM systémech? Spolehněte se na Mastercam, který vám zajistí přesnost a efektivitu při výrobě dílů díky vysoké rychlosti odebírání materiálu i u těch nejtvrdších materiálů používaných při výrobě forem a nástrojů.

Ve výrobě forem závisí úspěch na flexibilitě, rychlosti a vynikající povrchové úpravě. Mastercam poskytuje CAD/CAM softwarová řešení pro výrobu lisovacích forem, která splňují přísné požadavky průmyslu v této oblasti, včetně:

  • Možnost importovat, vytvářet nebo obrábět prakticky libovolný model CAD.
  • Široká škála CAM nástrojů pro řešení složitých problémů při obrábění.
  • Dynamic Motion™ upravuje posuvy, rychlosti, vstupní body a intervaly pro rychlejší obrábění s menším opotřebením nástroje.
  • Vysoce přesné dráhy nástrojů pro řezání extrémně malých dílů.
  • Zjednodušené pětiosé řezání, ořezávání a vrtání.
  • Accelerated Finishing™ zkracuje dobu práce na pracovním stole.
  • Řešení třetích stran, která se integrují s Mastercamem pro sledování pracoviště a výrobního procesu.

Software, který je ideální pro výrobu nástrojů a forem, je pouze jednou ze složek úspěchu. Naše globální komunita uživatelů, odborníků, pedagogů a nadšenců Mastercamu tvoří společně cenný zdroj znalostí a inovací.

Vytvořili jsme největší celosvětovou síť partnerů CAM, abychom výrobcům nástrojů a lisovacích nástrojů poskytli řadu možností, díky nimž zmizí problémy ve výrobě. Naše CAM systémy využívají nejnovější technologie vyvinuté výrobci nástrojů, softwaru a obráběcích strojů po celém světě.

Naše pětiosé možnosti a strategie odebírání materiálu jsou průmyslovým standardem pro výrobu nástrojů a forem. Pozornost věnovaná detailům spolu s vynikající, vysoce kvalitní povrchovou úpravou dělá z Mastercamu dokonalý nástroj pro výrobu všeho od forem, raznic, přípravků a upínačů až po obráběcí stroje, řezné nástroje, ruční nástroje a měřidla.

Ve výrobě nástrojů a forem je rychlost ničím bez přesného výsledku a my nabízíme nástroje pro zajištění přesného obrábění ve vaší dílně, od konstrukce přes soustružení až po víceúčelové obrábění, elektroerozivní obrábění a další. Podívejte se na celou řadu produktů softwaru Mastercam a najděte správná řešení pro své výrobní výzvy.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.