Search
Close this search box.

Výroba spotřebitelského zboží

Výrobci spotřebního zboží usilují o vyšší produktivitu při navrhování a výrobě výrobků při současném snížení nákladů a zachování kvality.

Navrhování spotřebního zboží jde napříč nejširším spektrem aplikací obrábění. Proto se tolik výrobců spotřebního zboží obrací na výrobní software Mastercam. Od naší kompletní řady nástrojů pro návrh, pro výrobu, až po aplikace pokrývající 2D až víceosé obrábění, soustružení, frézování-soustružení a elektroerozivní obrábění – prakticky neexistuje nic, co by Mastercam nedokázal automatizovat.

Ve výrobě spotřebního zboží závisí úspěch na přesnosti, spolehlivosti a rychlosti. Mastercam poskytuje řešení, která splňují přísné požadavky průmyslu tohoto odvětví, a to včetně:

  • Možnost importovat, vytvářet nebo řezat prakticky jakýkoli CAD model.
  • Široká škála CAM nástrojů pro řešení složitých obráběcích problémů.
  • Dynamic Motion™ zvyšuje životnost nástrojů a zkracuje dobu obrábění.
  • Inteligentní dráhy nástrojů, které efektivně cílí na neobrobené oblasti.
  • Zjednodušené rozhraní a snadná možnost aktualizace.
  • Možnost obrábění v kalené nástrojové oceli podle přesných specifikací.
  • Vysoce kvalitní soustružení dílů.
  • Vytváření složitých forem používaných při výrobě spotřebních výrobků.

Spotřebitelé očekávají to nejlepší a výrobci spotřebního zboží hledají cenově dostupné způsoby, jak maximalizovat produktivitu a splnit tato očekávání. Výroba spotřebního zboží závisí na spolehlivosti, přesnosti, flexibilitě a správné povrchové úpravě. Od malých dílen vyrábějících specializované kusy až po velké společnosti hromadně vyrábějící žádané zboží, všichni zúčastnění vyžadují CAD/CAM software, který dokáže vyhovět rostoucím nárokům tohoto odvětví.

Naše řada obráběcích řešení a vlastních drah nástrojů je průmyslovým standardem v oblasti spotřebního zboží. Pozornost věnovaná detailům spolu s vynikající, vysoce kvalitní povrchovou úpravou činí z Mastercamu ideální nástroj pro výrobu dílů a forem.

V oblasti spotřebního zboží je nejdůležitější rychlost a spolehlivost a my nabízíme nástroje, které podpoří nezbytné požadavky vaší výrobny na přesnost, od konstrukce přes soustružení až po víceúčelové obrábění, drátové elektroerozivní obrábění a další. Podívejte se na celou řadu produktů Mastercam a najděte ta správná řešení pro vaše potřeby. Pokud to vaše provozovna umí, my to umíme obsloužit.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.