Search
Close this search box.

CAM software pro automobilový průmysl

Výrobci v dopravě a automobilovém průmyslu usilují o zvýšení produktivity v různých aplikacích.

Jak toho dosáhnout lépe než s nejnovějším softwarem od světové jedničky v oblasti CAM systémů? Důvěřujte Mastercamu, že zajistí spolehlivou přesnost vašich hotových dílů díky našim komplexním CAD/CAM řešením pro výrobce a dodavatele v automobilovém a dopravním průmyslu.

Ve automobilovém průmyslu závisí úspěch na přesnosti, spolehlivosti a rychlosti. Mastercam je v tomto odvětví zavedenou jedničkou, která poskytuje CAD/CAM řešení splňující širokou škálu požadavků na produktivitu.

  • Získáte širokou škálu CAM nástrojů pro řešení složitých problémů při obrábění.
  • Mastercam používá většina předních automobilových společností a dodavatelů.
  • Dynamic Motion™ upravuje posuvy, rychlosti, vstupní body a intervaly pro rychlejší obrábění s menším opotřebením nástroje.
  • Eliminuje potřebu drahého PLM systému, nebo se integruje se stávajícím PLM systémem.
  • Vlastní strategie zlepšují výrobu forem, přípravků a dalších důležitých položek.
  • Accelerated Finishing™ zkracuje čas strávený na lince.
  • Řada systémů třetích stran se integruje s Mastercamem pro sledování provozu dílny a pracovních postupů.

Software, který je ideální pro automotive, je pouze jednou ze složek úspěchu. Naše globální komunita uživatelů, odborníků, pedagogů a nadšenců Mastercamu tvoří společně cenný zdroj znalostí a inovací.

Vytvořili jsme největší celosvětovou síť partnerů, abychom našim uživatelům v automobilové a dopravní výrobě poskytli řadu možností, díky nimž odpadnou potíže při výrobě. Naše řešení využívají nejnovější technologie vyvinuté výrobci nástrojů, softwaru a obráběcích strojů po celém světě.

Naše pětiosé možnosti a patentované strategie odebírání kovů jsou průmyslovým standardem v oblasti dopravy a motoristického sportu. Se správným nástrojovým vybavením žádný jiný software CAD/CAM nedokáže odstranit z dílu tolik materiálu za tak krátkou dobu a navíc prodloužit životnost nástroje.

Ve výrobě dopravních prostředků není rychlost ničím bez přesného výsledku a my nabízíme nástroje, které splňují potřeby vaší dílny, od konstrukce přes soustružení až po multitasking, drátové elektroerozivní obrábění a další. Prohlédněte si celou řadu produktů Mastercam a najděte vhodná řešení pro své výrobní požadavky.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.