Search
Close this search box.

Mastercam 2025

Novinky

Co je nového v nové verzi Mastercamu

Na základě zpětné vazby od uživatelů a dílen po celém světě jsme navázali na naše předchozí pokroky a s potěšením vám přinášíme naše dosud nejintuitivnější rozhraní.

Zvyšte svůj výkon při obrábění a snižte celkové výrobní náklady díky výkonnějším drahám nástrojů pro frézování, jako je například tříosé odjehlování, vylepšení soustružení v osách Y/A/B a další.

Top 3 nové funkce

Odstraňování otřepů ve 3 osách

Doplněk Odstraňování otřepů ve 3 osách zjednodušuje proces odstraňování otřepů díky automatickému rozpoznávání hran a intuitivnímu ovládání.

Soustružení v ose Y/A v Mill-Turn

Soustružení v ose Y/A v Mill-Turn: Byla přidána podpora pro soustružení v ose Y v modulu Mill-Turn. Všechny soustružnické dráhy nástrojů kromě vlastního závitu a soustružení kontur v ose B podporují funkci osy Y. Nová dráha nástroje pro soustružení kontur v ose A doplňuje dráhu nástroje pro soustružení kontur v ose B uvedenou v Mastercamu 2023 a rozšiřuje podporu Mastercamu pro rotační soustružení kontur.

Vylepšení frézování závitů

Do programu Mastercam 2025 byla přidána různá vylepšení pro frézování závitů. Mezi nejdůležitější novinky patří například možnost úpravy rychlosti/podávání pro nájezd/výjezd, nová strategie postupného nájezdu/výjezdu a rychlost posuvu hrany nástroje.

Kompletní seznam vylepšení naleznete zde.

Výuková verze zdarma!

Po stažení získáte přístup k celé řadě funkcí CAD/CAM aplikací Mastercam, včetně frézování, soustružení, soustružení-frézování, dřevoobrábění, víceosého frézování, drátového řezání, kreslení a dalších.